Spowiedź w kościele św. Dominika


Pobierz EPUB z rachunkiem sumienia

Posłuchaj katechez
o pięciu warunkach dobrej spowiedzi


Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa
Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela

W nagłych wypadkach (choroba, nieplanowany wyjazd, konieczność zastępstwa) może nastąpić zmiana spowiedników.


Sobota

28 maja

7:00Michał Mrozek
8:00Lucjan Sobkowicz
11:45Zbigniew Pajda
Stanisław Górski
Marek Krysztopik
17:30Łukasz Filc
Dominik Zarychta
19:00Hieronim Kaczmarek
Emil Smolana
Mateusz Lipnicki


Niedziela

29 maja

7:00Radosław Broniek
8:00Marek Nowak
Łukasz Filc
9:15Zbigniew Pajda
Hieronim Kaczmarek
Emil Smolana
Mateusz Lipnicki
10:45Michał Mrozek
Maciej Okoński
Dominik Zarychta
12:15Lucjan Sobkowicz
Mateusz Przanowski
Michał Chaberek
Rafał Szymko
13:45Maciej Okoński
Tomasz Pękala
Dariusz Czajkowski
Krzysztof Ośko
16:45Karol Karbownik
Michał Mrozek
Mariusz Kulig
Dominik Zarychta
18:15Stanisław Górski
Maciej Okoński
Dariusz Czajkowski
Krzysztof Ośko
19:45Zbigniew Pajda
Marek Nowak
Marek Krysztopik
Michał Chaberek


Poniedziałek

30 maja

7:00Radosław Broniek
8:00Marek Krysztopik
11:45Hieronim Kaczmarek
Emil Smolana
17:30Tomasz Pękala
Dariusz Czajkowski
19:00Lucjan Sobkowicz
Michał Mrozek


Wtorek

31 maja

7:00Dominik Zarychta
8:00Michał Mrozek
11:45Lucjan Sobkowicz
Michał Chaberek
17:30Stanisław Górski
Hieronim Kaczmarek
19:00Karol Karbownik
Mateusz Lipnicki


Środa

1 czerwca

7:00Radosław Broniek
8:00Dominik Zarychta
11:45Rafał Skrobacz
Michał Chaberek
17:30Karol Karbownik
Maciej Okoński
19:00Lucjan Sobkowicz
Dariusz Czajkowski


Czwartek

2 czerwca

7:00Marek Krysztopik
8:00Hieronim Kaczmarek
Emil Smolana
11:45Łukasz Filc
Mateusz Lipnicki
17:30Stanisław Górski
Dariusz Czajkowski
19:00Zbigniew Pajda
Radosław Broniek
Dominik Zarychta


Piątek

3 czerwca

7:00Janusz Chwast
Emil Smolana
8:00Michał Chaberek
Łukasz Filc
11:45Zbigniew Pajda
Karol Karbownik
Mateusz Lipnicki
Dariusz Czajkowski
17:30Rafał Skrobacz
Mateusz Przanowski
Maciej Okoński
19:00Lucjan Sobkowicz
Hieronim Kaczmarek
Krzysztof Michałowski


Sobota

4 czerwca

7:00Mariusz Kulig
8:00Janusz Chwast
Mateusz Przanowski
11:45Karol Karbownik
Radosław Broniek
Maciej Okoński
Michał Chaberek
17:30Janusz Pyda
Łukasz Filc
Mariusz Stopa
19:00Rafał Skrobacz
Emil Smolana
Krzysztof Pałys
Mateusz Lipnicki
Dariusz Czajkowski
Dominik Zarychta


Niedziela

5 czerwca

7:00Marek Nowak
8:00Michał Mrozek
Rafał Skrobacz
9:15Karol Karbownik
Radosław Broniek
Janusz Pyda
Dominik Zarychta
10:45Zbigniew Pajda
Mateusz Przanowski
Emil Smolana
Łukasz Filc
12:15Stanisław Górski
Janusz Chwast
Michał Chaberek
Krzysztof Pałys
13:45Lucjan Sobkowicz
Emil Smolana
Krzysztof Michałowski
Dariusz Czajkowski
16:45Karol Karbownik
Michał Chaberek
Mateusz Lipnicki
Mariusz Kulig
18:15Lucjan Sobkowicz
Michał Mrozek
Dariusz Czajkowski
Mariusz Stopa
19:45Zbigniew Pajda
Hieronim Kaczmarek
Janusz Chwast
Mateusz Lipnicki





[Początek strony]