Spowiedź w kościele św. Dominika


Pobierz EPUB z rachunkiem sumienia

Posłuchaj katechez
o pięciu warunkach dobrej spowiedzi


Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa
Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela

W nagłych wypadkach (choroba, nieplanowany wyjazd, konieczność zastępstwa) może nastąpić zmiana spowiedników.


Niedziela

24 października

7:00Szymon Popławski
8:00Marek Nowak
Krzysztof Michałowski
9:15Janusz Chwast
Mateusz Przanowski
Maciej Okoński
Mariusz Stopa
10:45Michał Pac
Łukasz Filc
Dominik Zarychta
12:15Stanisław Górski
Michał Mrozek
Maciej Roszkowski
Janusz Pyda
13:45Szymon Popławski
Zbigniew Pajda
Tomasz Pękala
Krzysztof Ośko
16:45Michał Pac
Michał Chaberek
Krzysztof Pałys
Tomasz Pękala
18:15Zbigniew Pajda
Marek Nowak
Rafał Skrobacz
Mariusz Kulig
19:45Hieronim Kaczmarek
Maciej Roszkowski
Michał Chaberek
Rafał Szymko


Poniedziałek

25 października

7:00Maciej Roszkowski
8:00Michał Mrozek
11:45Hieronim Kaczmarek
Radosław Broniek
17:30Dominik Zarychta
Mariusz Stopa
19:00Krzysztof Pałys
Tomasz Pękala


Wtorek

26 października

7:00Hieronim Kaczmarek
8:00Łukasz Woś
11:45Karol Karbownik
Rafał Skrobacz
17:30Maciej Roszkowski
Michał Chaberek
19:00Mateusz Przanowski
Rafał Szymko


Środa

27 października

7:00Janusz Pyda
8:00Maciej Okoński
11:45Janusz Chwast
Marek Krysztopik
17:30Krzysztof Pałys
Mariusz Stopa
19:00Hieronim Kaczmarek
Rafał Skrobacz
Krzysztof Ośko


Czwartek

28 października

7:00Krzysztof Ośko
8:00Emil Smolana
11:45Karol Karbownik
Łukasz Woś
17:30Janusz Pyda
Dariusz Czajkowski
19:00Radosław Broniek
Rafał Szymko


Piątek

29 października

7:00Mateusz Przanowski
8:00Tomasz Pękala
11:45Karol Karbownik
Łukasz Filc
Mariusz Kulig
17:30Radosław Broniek
Rafał Skrobacz
19:00Zbigniew Pajda
Janusz Chwast
Krzysztof Pałys


Sobota

30 października

7:00Marek Krysztopik
8:00Mariusz Kulig
11:45Zbigniew Pajda
Stanisław Górski
Dominik Zarychta
17:30Maciej Okoński
Dariusz Czajkowski
19:00Michał Pac
Michał Chaberek
Emil Smolana


Niedziela

31 października

7:00Radosław Broniek
8:00Marek Nowak
Michał Mrozek
Maciej Okoński
9:15Hieronim Kaczmarek
Krzysztof Pałys
Łukasz Filc
Rafał Szymko
10:45Zbigniew Pajda
Marek Krysztopik
Emil Smolana
Łukasz Woś
12:15Stanisław Górski
Karol Karbownik
Dominik Zarychta
Mariusz Stopa
13:45Maciej Roszkowski
Mateusz Przanowski
Michał Chaberek
Tomasz Pękala
16:45Zbigniew Pajda
Rafał Skrobacz
Łukasz Woś
Dariusz Czajkowski
18:15Mateusz Przanowski
Krzysztof Michałowski
Krzysztof Ośko
Mariusz Kulig
19:45Szymon Popławski
Hieronim Kaczmarek
Marek Nowak
Michał Pac





[Początek strony]