Spowiedź w kościele św. Dominika


Pobierz EPUB z rachunkiem sumienia

Posłuchaj katechez
o pięciu warunkach dobrej spowiedzi


Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa
Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela

W nagłych wypadkach (choroba, nieplanowany wyjazd, konieczność zastępstwa) może nastąpić zmiana spowiedników.


Niedziela

13 czerwca

7:00Rafał Skrobacz
8:00Michał Mrozek
Krzysztof Pałys
9:15Marek Nowak
Łukasz Filc
Dominik Zarychta
10:45Stanisław Górski
Maciej Roszkowski
Michał Chaberek
12:15Zbigniew Pajda
Emil Smolana
Tomasz Pękala
13:45Jakub Kruczek
Mateusz Przanowski
Dariusz Czajkowski
Rafał Szymko
16:45Szymon Popławski
Emil Smolana
Mariusz Kulig
18:15Dariusz Kantypowicz
Janusz Chwast
Krzysztof Ośko
19:45Stanisław Ligęza
Michał Mrozek
Rafał Skrobacz
Krzysztof Michałowski


Poniedziałek

14 czerwca

7:00Michał Mrozek
8:00Dominik Zarychta
Rafał Szymko
11:45Zbigniew Pajda
Radosław Broniek
17:30Mateusz Przanowski
19:00Stanisław Ligęza
Michał Chaberek
Krzysztof Michałowski


Wtorek

15 czerwca

7:00Tomasz Pękala
8:00Marek Krysztopik
11:45Stanisław Ligęza
Dariusz Kantypowicz
17:30Zbigniew Pajda
Krzysztof Michałowski
19:00Łukasz Filc
Dominik Zarychta


Środa

16 czerwca

7:00Łukasz Woś
8:00Krzysztof Michałowski
11:45Jakub Kruczek
Łukasz Filc
17:30Marek Krysztopik
Dominik Zarychta
19:00Stanisław Górski
Dariusz Kantypowicz
Michał Chaberek


Czwartek

17 czerwca

7:00Maciej Roszkowski
8:00Radosław Broniek
11:45Szymon Popławski
Rafał Szymko
17:30Stanisław Ligęza
Cezary Binkiewicz
19:00Janusz Chwast
Emil Smolana


Piątek

18 czerwca

7:00Marek Krysztopik
8:00Łukasz Woś
11:45Stanisław Górski
Michał Chaberek
Emil Smolana
17:30Zbigniew Pajda
Radosław Broniek
Michał Pac
19:00Rafał Skrobacz
Maciej Roszkowski
Krzysztof Ośko


Sobota

19 czerwca

7:00Janusz Chwast
8:00Cezary Binkiewicz
Dominik Zarychta
11:45Stanisław Górski
Stanisław Ligęza
Rafał Skrobacz
17:30Zbigniew Pajda
Marek Krysztopik
Tomasz Pękala
19:00Jakub Kruczek
Michał Chaberek
Emil Smolana


Niedziela

20 czerwca

7:00Michał Chaberek
8:00Rafał Skrobacz
Krzysztof Michałowski
9:15Marek Nowak
Michał Pac
10:45Jakub Kruczek
Stanisław Górski
Łukasz Woś
12:15Zbigniew Pajda
Stanisław Ligęza
Tomasz Pękala
13:45Łukasz Filc
Dominik Zarychta
Rafał Szymko
16:45Maciej Roszkowski
Marek Krysztopik
Łukasz Filc
18:15Zbigniew Pajda
Cezary Binkiewicz
Michał Mrozek
19:45Janusz Chwast
Mateusz Przanowski
Mariusz Tabaczek





[Początek strony]