100 godzin dziękczynnej modlitwy różańcowej

Za pomocą poniższego formularza możesz zgłosić chęć włączenia się w 100 godzin dziękczynnej modlitwy różańcowej.

Od środy, 3 października, od godz. 8.30 do niedzieli, 7 października, do godz. 12.30 chcemy dziękować na różańcu Panu Bogu za całe dobro, które otrzymaliśmy.

W szczególności chcemy dziękować za niepodległość Polski, za Kościół i sakramenty, za kapłanów, za dar życia, wiary i obecności Maryi, za nasze rodziny, za żony i mężów, za dzieci, za dziadków, za naszą parafię św. Dominika i za wszystkich, którzy przychodzą do naszego kościoła.

Wspólną modlitwę zakończymy zawierzeniem naszej parafii Matce Bożej Żółkiewskiej, Niepokalanej Królowej Różańca Świętego, w niedzielę, 7 października 2018 r., na zakończenie Mszy św. o godz. 12.30.

Wybierz swoje pół godziny modlitwy - raz albo kilka razy w ciągu całej akcji. W ciągu tej pół godziny odmów jedną część różańca. Modlimy się indywidualnie, ale w łączności z innymi, w dowolnym miejscu - tu, gdzie w danym momencie jesteśmy.

Przy każdym terminie podaliśmy informację, ile osób zgłosiło do tej pory chęć modlitwy w tym terminie (uwaga, ta liczba uwzględnia jedynie zgłoszenia internetowe).

Jeśli masz dodatkowe pytania - zawsze możesz skontaktować się z nami pod adresem parafiadominika [małpka] gmail [kropka] com


* Imię i nazwisko:


Adres e-mail (nie musisz go podawać, ale jeśli podasz adres - prześlemy automatyczną wiadomość z wybranymi przez Ciebie terminami i wspólnymi intencjami modlitwy):


* Jestem:
  mieszkańcem parafii św. Dominika
  nie mieszkam w parafii św. Dominika, ale jestem związany ze Służewem
  nie jestem związany z tą parafią, ale chcę włączyć się w tę inicjatywę

Chcę odmówić część różańca w ramach wspólnej akcji "100 godzin dziękczynnej modlitwy różańcowej" w następującym terminie (można zaznaczyć kilka):
środa, 3 października
tajemnice chwalebneczwartek, 4 października
tajemnice światłapiątek, 5 października
tajemnice bolesnesobota, 6 października
tajemnice radosneniedziela, 7 października
tajemnice chwalebne

Do wspólnych intencji dziękczynnych chcę dołączyć także własne intencje (prosimy o wpisywanie wyłącznie intencji dziękczynnych):Uwagi, pytania, dodatkowe informacje      Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora podanych przeze mnie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zgłoszenia, zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych przez Administratora zawartymi w klauzuli informacyjnej i przysługującymi mi prawami. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia realizację zgłoszenia.[Początek strony]