Ogłoszenia duszpasterskie

30. Niedziela Zwykła, 24.10.2021

24-31 października 2021 r.

1. Wspólnota św. Dobrego Łotra zaprasza wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem, na spotkanie modlitewne połączone z medytacją Słowa Bożego i adoracją w najbliższą środę o godzinie 19.00 w kaplicy Przemienienia Pańskiego, w budynku duszpasterskim na drugim piętrze. Więcej informacji na stronie klasztoru i Wspólnoty.


2. Członków Różańca Rodziców i osoby, które chcą objąć modlitwą różańcową swoje dzieci, zapraszamy w piątek, 29 października, o godz. 18.00 do auli o. Jacka Woronieckiego na Mszę i spotkanie.


3. Już dziś informujemy, że w poniedziałek, 1 listopada, czyli w uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa w Eucharystii.


4. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne na cały przyszły rok. Zapraszamy szczególnie te osoby, którym zależy na konkretnym terminie odprawienia Mszy św. z racji jubileuszu, imienin czy ważnych rocznic. Przypominamy także o możliwości internetowego zamawiania intencji bezgodzinowych - formularz można znaleźć na naszej stronie internetowej.


5. W listopadzie rozpoczniemy w naszym kościele nowy cykl Mszy rocznych, podczas których modlimy się za naszych bliskich zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych. Kartki wyłożone są na ławkach w kościele oraz na stolikach przy wyjściu. Po wpisaniu imion naszych zmarłych kartki można składać w zakrystii. Zgłoszenia na wypominki można także składać internetowo przez formularz udostępniony na naszej stronie www.parafiadominika.pl


6. Zapraszamy do udziału w organizowanych przez naszą parafię rekolekcjach przygotowujących do zawierzenia się Maryi według pomysłu św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Pierwsze spotkanie organizacyjne - w środę, 3 listopada, zakończenie rekolekcji - 8 grudnia. Więcej informacji w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz na naszej stronie internetowej i na spotkaniu organizacyjnym.


7. Informujemy, że trwa naprawa projektora służącego do wyświetlania tekstów pieśni. Przepraszamy za niezależne od nas przedłużające się utrudnienie.


8. Przypominamy o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa w naszym kościele. Obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa, a także zachowanie odpowiedniego dystansu. W kruchcie znajdują się dystrybutory z płynem dezynfekcyjnym.


9. Księgarenka poleca książkę o. Macieja Biskupa OP zatytułowaną "Nieostatnie kuszenie. Jak przetrwać noc Kościoła".


[Początek strony]