Grupa modlitewna DROGAGrupa Droga jest wspólnotą świeckich, której członkowie, ożywieni dotknięciem Ducha Świętego, pragną pogłębiać swoją wiarę, w postawie ciągłego nawracania, oraz - wsłuchując się w Słowo Boże - nieść Dobra Nowinę wszystkim ludziom.

Grupa istnieje od ponad 30 lat. Spotykamy się w każdy wtorek w dolnym kościele, wejście od strony kawiarenki "To lubię". Spotkania są otwarte - zapraszamy osoby w każdym wieku, sytuacji życiowej, stanie ducha, a szczególnie mocno tych, którzy jeszcze nie znaleźli swego miejsca w Kościele i nigdy nie czuli się naprawdę kochanymi dziećmi Boga. Przyjdź i zobacz, jakich cudów dokonuje Pan Bóg w naszym życiu. Chcemy podzielić się z Tobą radością płynącą z przeżywania wiary!

Nasze spotkanie to wspólna Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa - głównie wielbiąca - oraz formacja duchowa oparta na założeniach zatwierdzonych przez biskupa Archidiecezji Warszawskiej, opracowanych i prowadzonych w Centrum Formacji "Wieczernik" w Magdalence.

Opiekunem duchowym grupy jest o. Rafał Skrobacz OP. Członkowie wspólnoty, pociągnięci słowami Chrystusa "słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać" (por. Łk 17, 10) osobistym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za brata/siostrę starają się kształtować ducha służby względem drugiego człowieka i w poszanowaniu do jego osobistych wyborów być towarzyszem we wspólnej drodze.

Zapraszamy do kontaktu: grupa [kropka] droga [małpka] gmail [kropka] com