Aktualne numery telefonów

Na bieżąco

Przed nami Jarmark św. Dominika

niedziela, 29 maja

Zapraszamy na XXI Jarmark św. Dominika na Służewie, który odbędzie się w niedzielę, 29 maja, na placu przy klasztorze. W tym roku będziemy świętować 70-lecie naszej parafii oraz 800-lecie obecności dominikanów w Polsce.

Jak co roku nie zabraknie stałych punktów programu: wenty, fanterii oraz antykwariatu. Bogatą ofertą kusić będą także stoiska przygotowane przez wystawców. Na przybyłych parafian i sympatyków Jarmarku będzie czekać pyszne jedzenie, między innymi klasztorny bigos, kiełbaski, ciasta i aromatyczna kawa. Jak co roku w Strefie Dziecka animatorzy zapewnią najmłodszym wiele rozrywek, a starsi będą mogli odpocząć w Strefie Relaksu. Tego dnia otwarty będzie także ogród dominikański. Od rana będą odbywać się występy (między innymi Służewskiego Domu Kultury, braci nowicjuszy), natomiast wieczorem potańcówka z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną. Postaramy się o ciepłą, rodzinną atmosferę.

W Jarmark można włączyć się na wiele sposobów. W poniedziałek, 25 kwietnia, rozpoczynamy zbiórki rzeczy na wentę (ubrania, gry, zabawki, sprzęt sportowy itp.), fanterię, na antykwariat (książki) i zbiórkę płyt winylowych. Rzeczy można przynosić na furtę klasztoru do 15 maja (wenta) lub 22 maja (antykwariat, płyty). Poszukujemy także wolontariuszy, którzy chcieliby zaangażować się w przygotowanie Jarmarku.

Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Jarmarku lub w wydarzeniu na facebooku.

Jarmark św. Dominika 2022

pokaż wszystkie aktualności


[Początek strony]