Spowiedź w kościele św. Dominika


Pobierz EPUB z rachunkiem sumienia

Posłuchaj katechez
o pięciu warunkach dobrej spowiedzi


Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa
Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela

W nagłych wypadkach (choroba, nieplanowany wyjazd, konieczność zastępstwa) może nastąpić zmiana spowiedników.


Niedziela

9 sierpnia

7:00Michał Pac
Mariusz Tabaczek
8:00Marek Nowak
Janusz Chwast
9:15Jakub Kruczek
Zbigniew Pajda
Łukasz Woś
Mariusz Kulig
10:45Stanisław Ligęza
Michał Pac
Dominik Zarychta
12:15Maciej Roszkowski
Łukasz Filc
Tomasz Pękala
13:45Zbigniew Pajda
Stanisław Ligęza
Radosław Broniek
Rafał Skrobacz
16:45Michał Mrozek
Mateusz Przanowski
Dariusz Czajkowski
Krzysztof Ośko
18:15Janusz Chwast
Radosław Broniek
Rafał Skrobacz
Maciej Roszkowski
19:45Dariusz Kantypowicz
Marek Nowak
Michał Mrozek
Marek Krysztopik


Poniedziałek

10 sierpnia

7:00Mariusz Kulig
8:00Mateusz Przanowski
11:45Stanisław Ligęza
Radosław Broniek
17:30Jakub Kruczek
Rafał Szymko
19:00Zbigniew Pajda
Marek Krysztopik


Wtorek

11 sierpnia

7:00Krzysztof Ośko
8:00Tomasz Pękala
11:45Dariusz Czajkowski
Dominik Zarychta
17:30Stanisław Ligęza
Michał Pac
19:00Michał Mrozek
Rafał Skrobacz


Środa

12 sierpnia

7:00Michał Pac
8:00Mariusz Kulig
11:45Zbigniew Pajda
Radosław Broniek
17:30Dariusz Kantypowicz
Maciej Roszkowski
19:00Marek Krysztopik
Mateusz Przanowski
Dariusz Czajkowski


Czwartek

13 sierpnia

7:00Michał Mrozek
8:00Maciej Roszkowski
11:45Łukasz Filc
Dominik Zarychta
17:30Emil Smolana
Krzysztof Ośko
19:00Jakub Kruczek
Tomasz Pękala


Piątek

14 sierpnia

7:00Jakub Kruczek
8:00Łukasz Woś
11:45Marek Krysztopik
Emil Smolana
17:30Radosław Broniek
Rafał Szymko
19:00Stanisław Ligęza
Michał Pac


Sobota

15 sierpnia

7:00Janusz Chwast
Szymon Popławski
8:00Łukasz Woś
Krzysztof Pałys
9:15Zbigniew Pajda
Stanisław Górski
Mateusz Przanowski
Emil Smolana
10:45Maciej Roszkowski
Marek Krysztopik
Krzysztof Ośko
Dominik Zarychta
12:15Dariusz Kantypowicz
Michał Mrozek
Radosław Broniek
Dariusz Czajkowski
Rafał Szymko
13:45Stanisław Górski
Stanisław Ligęza
Łukasz Filc
Mariusz Kulig
Dominik Zarychta
16:45Jakub Kruczek
Zbigniew Pajda
Rafał Skrobacz
Michał Pac
18:15Dariusz Kantypowicz
Michał Mrozek
Dariusz Czajkowski
Mariusz Kulig
19:45Rafał Skrobacz
Maciej Roszkowski
Krzysztof Michałowski
Krzysztof Ośko


Niedziela

16 sierpnia

7:00Jakub Kruczek
Krzysztof Ośko
8:00Radosław Broniek
Rafał Skrobacz
9:15Michał Pac
Maciej Roszkowski
Łukasz Woś
Rafał Szymko
10:45Michał Mrozek
Łukasz Filc
Tomasz Pękala
Dominik Zarychta
12:15Stanisław Górski
Stanisław Ligęza
Marek Krysztopik
Emil Smolana
13:45Zbigniew Pajda
Michał Chaberek
Dariusz Czajkowski
Rafał Szymko
16:45Dariusz Kantypowicz
Janusz Chwast
Krzysztof Pałys
Szymon Popławski
18:15Michał Chaberek
Krzysztof Michałowski
Dariusz Czajkowski
Mariusz Kulig
19:45Stanisław Ligęza
Dariusz Kantypowicz
Rafał Skrobacz
Tomasz Pękala





[Początek strony]