Spowiedź w kościele św. Dominika


Pobierz EPUB z rachunkiem sumienia

Posłuchaj katechez
o pięciu warunkach dobrej spowiedzi


Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa
Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela

W nagłych wypadkach (choroba, nieplanowany wyjazd, konieczność zastępstwa) może nastąpić zmiana spowiedników.


Niedziela

5 lipca

7:00Mariusz Tabaczek
8:00Łukasz Woś
Szymon Popławski
9:15Emil Smolana
Dominik Zarychta
Rafał Szymko
10:45Michał Mrozek
Mariusz Tabaczek
Szymon Popławski
12:15Zbigniew Pajda
Emil Smolana
Rafał Szymko
13:45Jakub Kruczek
Rafał Skrobacz
Dariusz Czajkowski
Mariusz Kulig
16:45Zbigniew Pajda
Stanisław Ligęza
Dariusz Czajkowski
18:15Jakub Kruczek
Michał Mrozek
Mariusz Kulig
19:45Stanisław Ligęza
Rafał Skrobacz
Michał Chaberek
Dominik Zarychta


Poniedziałek

6 lipca

7:00Michał Chaberek
8:00Michał Mrozek
11:45Mariusz Kulig
Rafał Szymko
17:30Rafał Skrobacz
Dominik Zarychta
19:00Stanisław Ligęza
Emil Smolana


Wtorek

7 lipca

7:00Emil Smolana
8:00Michał Chaberek
11:45Jakub Kruczek
Rafał Skrobacz
17:30Mariusz Kulig
Rafał Szymko
19:00Stanisław Górski
Stanisław Ligęza


Środa

8 lipca

7:00Jakub Kruczek
8:00Mariusz Tabaczek
11:45Zbigniew Pajda
Łukasz Woś
17:30Stanisław Ligęza
Michał Chaberek
19:00Stanisław Górski
Rafał Skrobacz
Rafał Szymko


Czwartek

9 lipca

7:00Rafał Szymko
8:00Emil Smolana
11:45Stanisław Ligęza
Dominik Zarychta
17:30Zbigniew Pajda
Łukasz Filc
19:00Mariusz Tabaczek
Krzysztof Pałys


Piątek

10 lipca

7:00Emil Smolana
8:00Jakub Kruczek
11:45Michał Chaberek
Łukasz Filc
17:30Michał Mrozek
Krzysztof Pałys
19:00Stanisław Górski
Mariusz Kulig


Sobota

11 lipca

7:00Mariusz Kulig
8:00Michał Chaberek
11:45Jakub Kruczek
Zbigniew Pajda
Rafał Skrobacz
17:30Stanisław Górski
Szymon Popławski
19:00Krzysztof Pałys
Łukasz Filc


Niedziela

12 lipca

7:00Jakub Kruczek
Michał Chaberek
8:00Emil Smolana
Krzysztof Pałys
9:15Michał Pac
Łukasz Filc
Dominik Zarychta
10:45Jakub Kruczek
Rafał Skrobacz
Łukasz Woś
Mariusz Tabaczek
12:15Zbigniew Pajda
Stanisław Górski
Szymon Popławski
13:45Stanisław Ligęza
Emil Smolana
Mariusz Kulig
Dominik Zarychta
16:45Michał Mrozek
Michał Chaberek
Łukasz Filc
18:15Stanisław Ligęza
Michał Pac
Krzysztof Pałys
Mariusz Kulig
19:45Stanisław Górski
Rafał Skrobacz
Mariusz Tabaczek
Szymon Popławski





[Początek strony]