Spowiedź w kościele św. Dominika


Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa
Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela

W nagłych wypadkach (choroba, nieplanowany wyjazd, konieczność zastępstwa) może nastąpić zmiana spowiedników.


Sobota

1 listopada

7:00Rafał Skrobacz
8:15Stanisław Gomółka
Paweł Krupa
9:15Marek Nowak
Michał Mrozek
Norbert Lis
10:45Zbigniew Pajda
Marcin Lisak
Benedykt Malewski
12:15Jan Spież
Krzysztof Michałowski
Arnold Pawlina
13:45Stanisław Przepierski
Janusz Chwast
Andrzej Potocki
Wojciech Garbat
16:45Robert Głubisz
Gabriel Wilczyński
Łukasz Woś
18:15Witold Słabig
Michał Kubicz
Tomasz Pękala
19:45Stanisław Górski
Dariusz Kantypowicz
Radosław Broniek
Krzysztof Pałys


Niedziela

2 listopada

7:00Benedykt Malewski
8:15Łukasz Woś
Łukasz Detmer
9:15Radosław Broniek
Michał Kubicz
Tomasz Pękala
10:45Janusz Chwast
Krzysztof Michałowski
Krzysztof Pałys
12:15Gabriel Wilczyński
Arnold Pawlina
Norbert Lis
13:45Robert Głubisz
Zbigniew Pajda
Dariusz Kantypowicz
Marcin Lisak
16:45Stanisław Górski
Marek Nowak
18:15Jan Spież
Stanisław Gomółka
Witold Słabig
19:45Paweł Krupa
Rafał Skrobacz
Andrzej Potocki
Wojciech Garbat


Poniedziałek

3 listopada

7:00Łukasz Woś
8:00Michał Kubicz
11:45Andrzej Potocki
Norbert Lis
17:30Stanisław Górski
Krzysztof Michałowski
19:00Robert Głubisz
Jan Spież


Wtorek

4 listopada

7:00Benedykt Malewski
8:00Arnold Pawlina
11:45Łukasz Woś
Krzysztof Pałys
17:30Jan Spież
Janusz Chwast
19:00Łukasz Detmer
Norbert Lis


Środa

5 listopada

7:00Rafał Skrobacz
8:00Paweł Krupa
11:45Zbigniew Pajda
Michał Kubicz
17:30Stanisław Gomółka
Gabriel Wilczyński
19:00Michał Mrozek
Michał Golubiewski


Czwartek

6 listopada

7:00Witold Słabig
8:00Marcin Lisak
11:45Janusz Chwast
Łukasz Detmer
17:30Robert Głubisz
Paweł Krupa
19:00Dariusz Kantypowicz
Marek Nowak
Radosław Broniek
Krzysztof Pałys


Piątek

7 listopada

7:00Michał Kubicz
8:00Tomasz Pękala
Norbert Lis
11:45Witold Słabig
Gabriel Wilczyński
Krzysztof Michałowski
Arnold Pawlina
16:30Robert Drużkowski
Stanisław Górski
Marcin Lisak
Benedykt Malewski
17:30Zbigniew Pajda
Radosław Broniek
Łukasz Detmer
19:00Stanisław Gomółka
Dariusz Kantypowicz
Marcin Lisak
Rafał Skrobacz


Sobota

8 listopada

7:00Marek Nowak
8:00Michał Mrozek
11:45Stanisław Górski
Rafał Skrobacz
17:30Gabriel Wilczyński
Tomasz Pękala
19:00Michał Golubiewski
Arnold Pawlina


Niedziela

9 listopada

7:00Łukasz Detmer
8:15Jan Spież
Witold Słabig
9:15Paweł Krupa
Marek Nowak
10:45Michał Mrozek
Benedykt Malewski
Tomasz Pękala
12:15Radosław Broniek
Gabriel Wilczyński
Norbert Lis
13:45Marcin Lisak
Rafał Skrobacz
Michał Golubiewski
Arnold Pawlina
16:45Marek Nowak
Wojciech Garbat
Norbert Lis
18:15Zbigniew Pajda
Michał Golubiewski
Tomasz Pękala
19:45Paweł Krupa
Radosław Broniek
Arnold Pawlina
Wojciech Garbat


Uwaga: W tabeli podana jest godzina rozpoczęcia spowiedzi. Jeżeli nie podano inaczej, w dni powszednie spowiedź w godzinach porannych i w południe trwa podczas Mszy świętej, a wieczorem - od 17.30 do 19.00 oraz od 19.00 do 20.00. Wyjątkiem jest Dzień Fatimski - spowiedź trwa wówczas do godz. 19.00.
W niedziele spowiedź trwa podczas Mszy świętej do momentu Komunii.




[Początek strony]