Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy

Dla kogo?

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy są propozycją dla Ciebie, jeśli:
- w swoim sercu przeżywasz tęsknotę za Bogiem
- wydaje Ci się, że Go nie znasz lub znasz za mało
- straciłeś sens swojego życia lub pogubiłeś się w życiu.

Rekolekcje prowadzą do spotkania z Bogiem, który kocha, i do pogłębionej decyzji oddania się Chrystusowi jako Panu. Forma i treść rekolekcji wymagają pewnej dojrzałości i dlatego udział w nich mogą wziąć osoby, które ukończyły 17 lat.


Jak przebiegają te rekolekcje?

Całość rekolekcji stanowi zamknięty cykl 11 spotkań w kolejnych tygodniach. Uczestnictwo w rekolekcjach zakłada udział we wszystkich spotkaniach.

W trakcie każdego spotkania jest czas na wspólną modlitwę, katechezę i pracę w małych grupach. Spotkanie trwa ok. 2 godzin.

W czasie rekolekcji głosimy Boga Ojca, który kocha, Jezusa Chrystusa, który umarł i zmartwychwstał - dla zbawienia każdego człowieka - i Ducha Świętego, który uświęca i daje moc do szczęśliwego życia zgodnego z wolą Boga.Organizatorzy

Rekolekcje organizuje wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Droga" we współpracy ze wspólnotą świętego Dobrego Łotra. Osobą odpowiedzialną za rekolekcje jest pani Agnieszka Wędrychowska (z Centrum Formacji Wieczernik w Magdalence). Opiekunem rekolekcji jest o. Stanisław Górski OP.


Rozpoczęcie

Pierwsze spotkanie rekolekcyjne - we wtorek, 5 listopada, o godz. 19.30 w auli o. Jacka Woronieckiego. Kolejne spotkania również we wtorki o godz. 19.30 do końca stycznia 2014 r. (z przerwą na okres świąteczno-noworoczny).

Istnieje możliwość uczestniczenia we Mszy św. w kościele o godz. 18.00. Msza kończy się ok. 18.45 - do 19.30 w kościele trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Spotkanie rekolekcyjne w auli o. Jacka Woronieckiego (budynek klasztoru, na parterze) rozpoczynamy o 19.30 - prosimy o punktualne przybycie. Spotkanie potrwa do dwóch godzin.Możliwość zapisu

Ze względów logistycznych przyjmowanie zgłoszeń drogą internetową zostało zakończone. Osoby, które nie zdążyły wypełnić formularza w internecie, zapraszamy na pierwsze spotkanie 5 listopada o 19.30 do auli o. Jacka Woronieckiego - po spotkaniu będzie możliwość dokonania zgłoszenia.