Ogłoszenia duszpasterskie

2. Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego, 11.04.2021

11-18 kwietnia 2021 r.

1. Dzisiaj o godzinie 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.


2. We wtorek - Dzień Fatimski. Zapraszamy na Msze o godz. 12.00 i 18.00, a po nich na różaniec pokutny. Wieczorna Msza i różaniec fatimski będą transmitowane online na naszym kanale YouTube. Przez całe popołudnie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu.


2. Księgarenka poleca nową książkę o. Adama Szustaka OP "Psalmy - komentarze do tekstów biblijnych".


3. Polecamy najnowszy numer miesięcznika "W drodze" z tytułowym tematem: "Czy Kościół obawia się kobiet?". W numerze o tym, dlaczego kobiety nie otrzymują święceń kapłańskich i czy mogłyby zasiadać w polskim episkopacie. Autorzy szukają też odpowiedzi na pytanie, co zakonnice myślą o kryzysie w Kościele i jakie miałyby rady dla biskupów oraz co zrobić, gdy dziecko mówi: "Kupcie mi psa". W kwietniowym wydaniu zamieszczono także rozmowę o tym, jak żyli pierwsi chrześcijanie i jak powstał Kościół. Miesięcznik do kupienia dziś przed kościołem, można płacić tradycyjnie lub kartą.


4. Zachęcamy do skorzystania z kawiarenki "To lubię", która działa wyłącznie w trybie "na wynos" w godzinach 10.00-18.30.


5. Zachęcamy do wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 roku. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.


[Początek strony]