Ogłoszenia duszpasterskie

18. Niedziela Zwykła, 02.08.2015

2-9 sierpnia 2015 r.

1. Msza św. ROCZNA za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych będzie sprawowana w poniedziałek, 3 sierpnia, o 18.00.


2. Trwają zapisy do udziału w Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej na Jasną Górę w dominikańskiej grupie Czarno-Białej pod opieką naszych współbraci. Pielgrzymka wyruszy w środę, 5 sierpnia; wejście na Jasną Górę - 14 sierpnia.
Zapisy na pielgrzymkę: do wtorku w godzinach 9.00-19.30 w rektoracie kościoła św. Anny na Krakowskim Przedmieściu. Spotkanie organizacyjne - we wtorek, 4 sierpnia, po Mszy św. o 18.00 w klasztorze przy ul. Freta (!).


3. W pierwszy piątek miesiąca, 7 sierpnia, spowiadamy po południu od godz. 17.30.


4. Na uroczystość odpustową ku czci św. Dominika - patrona naszego kościoła i parafii - zapraszamy w sobotę, 8 sierpnia. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona o godz. 18.00, po niej zapraszamy na Nieszpory w kościele.


5. Przygotowanie dorosłych kandydatów do sakramentu chrztu, czyli tzw. katechumenat, rozpocznie się w połowie września. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio u prowadzącego katechumenat, o. Stanisława Górskiego.


6. Ze względu na prace w nawie bocznej naszego kościoła w poniedziałek i wtorek wszystkie Msze św. i spowiedź będą sprawowane w auli o. Jacka Woronieckiego (w budynku klasztoru).
[Początek strony]