Ogłoszenia duszpasterskie

3. Niedziela Adwentu, 14.12.2014

14-21 grudnia 2014

1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe dla wszystkich zatytułowane "Na zawsze Twój". Głosi je o. Michał Adamski OP, przeor naszego klasztoru na ul. Freta. Kolejne nauki rekolekcyjne od poniedziałku do środy podczas Mszy o godz. 6.00, 12.00, 18.00 i 19.30.


2. W najbliższych dniach - więcej spowiedników i dłuższe godziny spowiedzi w naszym kościele. Szczegółowy grafik dyżurów w konfesjonałach jak zawsze na naszej stronie internetowej: parafiadominika.pl Prosimy, by nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni przed Świętami.


3. Od dziś przy kościele można zaopatrzyć się w choinki i stroiki; środki uzyskane z ich sprzedaży przeznaczymy między innymi na świąteczną dekorację kościoła.
W zakrystii można nabyć świece Caritas oraz poświęcone opłatki wigilijne.


4. W następną niedzielę o godz. 14.00 - Msza z modlitwą o uzdrowienie.


5. Również za tydzień zapraszamy na koncert kolęd z Podlasia w wykonaniu zespołu Dziczka. Początek w niedzielę po Mszy o godz. 14.00 w dolnym kościele.


6. Ojciec Tomasz, który przed tygodniem kwestował na budowę domu duszpasterskiego w Witebsku na Białorusi, zebrał dzięki Waszej hojności kwotę blisko 50 tys. zł. Ojciec Tomasz serdecznie dziękuje za tę pomoc i zapewnia o modlitwie w intencji wszystkich dobroczyńców.


7. Szukamy wolontariuszy, którzy mogliby raz w tygodniu przez kilkanaście minut pomóc w spacerach niepełnosprawnej pani Annie, mieszkającej na terenie naszej parafii. Chętnych prosimy o zostawienie w zakrystii kontaktu do siebie.


8. Księgarenka poleca kolejną nową płytę z konferencjami o. Adama Szustaka OP zatytułowaną "Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje".


9. Bracia z Poznania zachęcają do zakupu nowego numeru miesięcznika W drodze.
[Początek strony]