Ogłoszenia duszpasterskie

17. Niedziela Zwykła, 24.07.2016

24-31 lipca 2016 r.

1. Jeszcze dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii.
O godz. 16.30 międzynarodowy konkurs pod hasłem "Mam talent" - namiot przed klasztorem. O godz. 20.30 w Narodowym Instytucie Audiowizualnym przy ul. Wałbrzyskiej pokaz zdjęć i filmów z tygodnia spędzonego przez naszych gości na Służewie.
Już dzisiaj bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom i przyjaciołom za przyjęcie pielgrzymów do swoich domów. Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom za wielkie serce i wszelką pomoc. Polecamy Was opiece Matki Bożej i św. Dominika.


2. W poniedziałek, 25 lipca - święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspominamy także św. Krzysztofa, patrona kierowców. Zgodnie z tradycją, tego dnia zapraszamy do modlitwy w intencji kierowców i podróżujących. Po Mszach o godz. 12.00, 18.00 i 19.30 przed kościołem poświęcimy pojazdy mechaniczne: samochody, rowery, motocykle i wózki.


3. Świeccy dominikanie zapraszają osoby zainteresowane realizowaniem duchowości dominikańskiej w życiu świeckim do udziału w rekolekcjach, które odbędą się w Korbielowie w dniach 6-9 września. Więcej informacji o zapisach na stronie internetowej swieccy.dominikanie.pl


4. Od soboty zapraszamy na nowennę przed uroczystością św. Dominika, patrona naszej parafii. Nabożeństwa w dni powszednie o 17.30, w niedzielę o 8.00.


5. Księgarenka poleca książki o bł. Pier Giorgio Frassatim, których zabrakło w poprzednią niedzielę. Wśród proponowanych publikacji jest także nowość - "Listy do przyjaciół" autorstwa bł. Pier Giorgia Frassatiego.
[Początek strony]