Ogłoszenia duszpasterskie

2. Niedziela Wielkiego Postu, 01.03.2015

1-8 marca 2015 r.

1. Msza św. ROCZNA w intencji zmarłych poleconych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych będzie sprawowana w poniedziałek, 2 marca, o godz. 18.00.


2. Wielkopostny wieczór z modlitwą uwielbienia - w czwartek, 5 marca, o godz. 19.30. Szczególną intencją będzie modlitwa o pokój na Ukrainie. Homilię wygłosi o. Andrzej Kamiński, dominikanin z Kijowa.
W pierwszy piątek miesiąca spowiedź dla dzieci po południu od godz. 16.30. Droga krzyżowa z udziałem dzieci - o godz. 17.15.
W sobotę czuwanie różańcowe w godzinach 11.00-12.00. Wieczorem, po Mszy o godz. 19.30 - wielkopostny wieczór z Maryją i śpiew pieśni ku czci Matki Bożej (wyjątkowo zamiast Akatystu).


3. W następnym tygodniu zapraszamy na wielkopostne rekolekcje akademickie zatytułowane "Twarze i imiona". Wygłosi je ks. Krzysztof Grzywocz. Spotkania od następnego poniedziałku do środy (9-11 marca) o godz. 19.30.


4. Trwają internetowe zapisy na przygotowanie osób dorosłych do sakramentu bierzmowania. Szczegóły na naszej stronie.


5. Przy kaplicy Jezusa Miłosiernego od dziś stoją kosze, do których można składać trwałe produkty żywnościowe i środki czystości. Trafią one przed Świętami do osób potrzebujących. Na ten cel można także złożyć ofiarę pieniężną do stojącej przy koszach skarbony.


6. Zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw w powtórnych związkach po rozwodzie. Rekolekcje organizuje Ruch Spotkania Małżeńskie, a prowadzą pary małżeńskie i ksiądz. Najbliższy weekend rekolekcyjny odbędzie się w Sulejówku w dniach 6-8 marca. Informacje o zapisach na plakatach przed kościołem, na ulotkach na stoliku przy wyjściu oraz na naszej stronie internetowej.


7. Dziś zapraszamy na koncert pieśni wielkopostnych w wykonaniu zespołu Deus Meus. Koncert odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.30. Wstęp wolny


8. .Księgarenka poleca nową książkę "Zdumiewająca potęga wiary" Merlina Carothersa, autora bestsellerów dotyczących życia duchowego.
[Początek strony]