Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Chrystusa Króla, 23.11.2014

23-30 listopada 2014 r.

1. Wznawiamy od dziś cykl katechez dla przedszkolaków. Spotkania w każdą niedzielę w budynku klasztoru: o godz. 10.00 dla sześciolatków, a o 12.15 - dla pięciolatków. Dla wszystkich dzieci (i rodziców) Msza o 11.00 w kościele. W trakcie katechezy dla dzieci - równolegle spotkanie dla rodziców. Koszt udziału w całym cyklu katechez to 20 zł.


2. Zachęcamy do przynoszenia trwałych produktów żywnościowych i środków czystości, które można złożyć do koszów przy kaplicy Jezusa Miłosiernego. Dzięki temu Fundacja św. Marcina de Porres przygotuje paczki, które trafią przed Świętami do najbardziej potrzebujących.


3. W ramach Katechez Warszawskich w najbliższy czwartek w kościele akademickim św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu o. Paweł Krupa będzie mówił o sumieniu między etyką a religią. Początek o godz. 19.30.


4. Rodziców dzieci, które w maju przyjmą I Komunię św. w naszym kościele, zapraszamy na spotkanie w piątek, 28 listopada, o godz. 19.30 do auli o. Jacka Woronieckiego w klasztorze.


5. W przyszłą niedzielę, 30 listopada, zapraszamy na kolejny koncert muzyki dawnej w wykonaniu zespołu Cantores Minores Wratislaviensis pod dyrekcją Piotra Karpety. W programie: Rudolphina II - motety dwuchórowe. Początek koncertu o godz. 18.15 w dolnym kościele. Wstęp wolny.


6. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 20.15 rozpoczniemy akademickie rekolekcje adwentowe. Wygłosi je ks. Wojciech Węgrzyniak.


7. Księgarenka poleca nową płytę CD zatytułowaną "Bóg się rodzi - i co z tego?" z rekolekcjami adwentowymi głoszonymi przez o. Pawła Krupę.
[Początek strony]