Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
01-02.11.2014

1-9 listopada 2014 r.

1. W niedzielę, 2 listopada - wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, tzw. Dzień Zaduszny. Msze św. za zmarłych poleconych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych, tzw. Msze ROCZNE - o 12.30 i 17.00. W intencjach wypominkowych będziemy modlić się także przez cały listopad na różańcu.
Modlitwa za zmarłych dominikanów - na cmentarzu przy ul. Wałbrzyskiej - w niedzielę o 15.00.


2. Przypominamy, że do soboty, 8 listopada włącznie, za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych, przystąpienie do Komunii św. i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego, można uzyskać i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące odpust zupełny.


3. W poniedziałek obchodzimy święto św. Marcina de Porres, patrona braci współpracowników i Fundacji Charytatywnej. Za wszystkich, którym patronuje ten święty, będziemy się modlić podczas Mszy św. konwentualnej o 18.00.


4. W środę, 5 listopada, zapraszamy o godz. 20.15 na Artystyczne Zaduszki-Wypominki. Wystąpią znani artyści, m.in. Halina Frąckowiak, Małgorzata Foremniak, Ryszard Rynkowski, Grzegorz Markowski, Kuba Badach i Rafał Brzozowski. Podczas wieczoru będą zbierane dobrowolne datki na Fundację Kasisi, wspierającą sierociniec w Zambii.


5. W sobotę, 8 listopada, o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl słowno-muzyczny. Fragmenty biblijnej "Księgi Mądrości" czytać będą Grażyna Barszczewska i Jarosław Gajewski przy akompaniamencie Wojciecha Sławińskiego. Wstęp wolny, zapraszamy!


6. W czwartek, 6 listopada, o godz. 19.30 - wieczór modlitwy uwielbienia.


7. W pierwszy piątek miesiąca - spowiedź dla dzieci po południu od godz. 16.30. O godz. 17.15 w kaplicy Matki Bożej - Msza św. z udziałem dzieci.


8. W sobotę 8 listopada o 12.30 w auli o. Jacka Woronieckiego - spotkanie osób chorych i niepełnosprawnych.
[Początek strony]