Ogłoszenia duszpasterskie

16. Niedziela Zwykła, 21.07.2019

21-28 lipca 2019 r.

1. W czwartek, 25 lipca - święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspominamy także św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszach o godz. 12.00 i 18.00 przed kościołem możliwość poświęcenia pojazdów.


2. Dominikańska grupa czarno-biała warszawskiej akademickiej pielgrzymki metropolitalnej serdecznie zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę w dniach od 5 do 14 sierpnia.
Więcej informacji i rejestracja na stronie www.wapm.waw.pl.


3. Osoba niepełnosprawna poszukuje wolontariuszki do pomocy w czasie wyjazdu do sanatorium w pierwszej połowie września. Więcej informacji w zakrystii.


4. Księgarenka poleca nową płytę CD z konferencjami Marcina Jakimowicza zatytułowaną "Alleluja i do tyłu".


5. Przy wyjściu z kościoła prowadzimy dzisiaj zbiórkę na prace remontowo-budowlane, można złożyć ofiarę używając także terminala. W czerwcu zebraliśmy na ten cel 12 tys. zł podczas kwesty i kolejne 38 tys. zł dzięki wpłatom na konto i do puszek.
W ostatnim czasie powstał portal do drzwi kaplicy Matki Bożej, ustawiliśmy kamienny ołtarz i podstawę do tabernakulum w kaplicy Przemienienia Pańskiego, zakupiliśmy także oświetlenie do tej kaplicy. Zamówiliśmy drzwi przeciwpożarowe, położyliśmy instalację wodną w łazienkach przy dolnym kościele i rozpoczęliśmy układanie płytek na korytarzu 2. piętra budynku przykościelnego.
Bardzo dziękujemy za wszelkie złożone ofiary. Naszych dobroczyńców otaczamy wdzięczną codzienną modlitwą.


[Początek strony]