Ogłoszenia duszpasterskie

32. Niedziela Zwykła, 11.11.2018

11-18 listopada 2018 r.

1. We wtorek, 13 listopada - Dzień Fatimski. Uwaga, od tego miesiąca zmianie ulega program tego dnia. Nie będzie dodatkowej Mszy św. o godz. 9.00. Zapraszamy natomiast na Mszę św. i różaniec fatimski o godz. 12.00. Przez całe popołudnie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej. O godz. 18.00 Msza święta i nabożeństwo pokutne.
Z racji Dnia Fatimskiego we wtorek nie będzie sprawowana Msza św. o godz. 19.30.


2. Zapraszamy na kolejne spotkanie w tegorocznym cyklu "Oto Matka twoja". Wykład zatytułowany "Maryja w życiu św. o. Pio - troska o dusze czyśćcowe" wygłosi o. Roman Rusek OFMCap. Spotkanie w czwartek, 15 listopada, o godz. 19.00 w auli o. Jacka Woronieckiego.


3. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych - w piątek, 16 listopada, o godz. 19.00 w auli o. Jacka Woronieckiego. W następną niedzielę - Msza dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców o godz. 12.30 w dolnym kościele.


4. W następną niedzielę o godz. 14.00 - Msza święta, a po niej modlitwa o uzdrowienie.


5. W następny wtorek, 20 listopada, zapraszamy o godz. 20.00 na muzyczne Zaduszki z Artystami. Wstęp wolny. Wydarzenie ma charakter charytatywny - w tym roku będziemy wspierać ofiary handlu ludźmi w Afryce. Wśród zaproszonych gości są m.in. Kinga Baranowska, Halina Frąckowiak, Darek Malejonek, Marika, Natalia Kukulska, Stare Dobre Małżeństwo.


6. Księgarenka poleca nową książkę o. Adama Szustaka OP zatytułowaną "Straszna książka". Jest to poszerzony o komentarze biblisty zapis konferencji na temat zapowiedzi apokaliptycznych zapisanych na kartach Pisma Świętego.


7. Bracia z Poznania zapraszają dzisiaj do lektury nowego numeru miesięcznika "W drodze".


8. Zachęcamy do zapalenia dzisiaj o godz. 19.18 miniatur świecy niepodległości i postawienia jej w oknie.

[Początek strony]