Wielki Post 2020

Na bieżąco

Przygotowanie młodzieży do bierzmowania

zapisy trwają do 2 października

W październiku 2019 r. uruchamiamy równolegle dwa tryby przygotowania do bierzmowania dla młodzieży. Prosimy o uważną lekturę.

Jeśli jesteś obecnie uczniem ósmej klasy szkoły podstawowej

Zapraszamy na pierwszy rok dwuletniego kursu przygotowującego do bierzmowania. W bieżącym roku (2019/2020) spotkania dla ósmoklasistów będą odbywać się raz w miesiącu, w niedzielę po południu. W kolejnym roku (2020/2021) spotkania będą odbywać się raz w tygodniu.

Uwaga, od następnego roku wszystkie kursy przygotowujące do bierzmowania w Warszawie będą trwały przez dwa lata. Jeżeli zatem nie zgłosisz się na ten kurs w ósmej klasie, i tak będziesz musiał odbyć dwuletnie przygotowanie i przystąpisz do bierzmowania najwcześniej w II klasie.

Pierwsze tegoroczne spotkanie dla ósmoklasistów odbędzie się w październiku.

Formularz zgłoszeniowy dla obecnych ósmoklasistów dostępny jest pod tym linkiem do dnia 2 października.


LINK DO ZAPISÓW DLA ÓSMOKLASISTÓWJeśli jesteś obecnie uczniem I lub II klasy szkoły ponadpodstawowej

Zapraszamy na intensywne jednoroczne przygotowanie do bierzmowania. Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych. W październiku odbędzie się test wstępny, po którym nastąpi przydział do grup.

Wszystkie informacje o warunkach udziału w przygotowaniu oraz formularz zapisu znajdują się na tej stronie. Przeczytaj je uważnie, a następnie wypełnij zgłoszenie. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 października.


LINK DO ZAPISÓW DLA KLAS I i IIOsoby, które ukończyły 18 lat

Osoby dorosłe zapraszamy na przygotowanie do bierzmowania dla osób dorosłych (kliknij tutaj).

Bierzmowanie młodzieży

pokaż wszystkie aktualności


[Początek strony]