Wielki Post 2019

Na bieżąco

Płeć i role w rodzinie - warsztaty dla rodziców

sobota, 10 listopada

Płeć i role w rodzinie

Zapraszamy rodziców na zajęcia, podczas których przyjrzymy się kluczowym różnicom wpływu rodzicielskiego ojca i matki w rodzinie.

Pokażemy, jakie role mają obydwoje w życiu dorastającego dziecka w zależności od tego, jakiej ono jest płci i w jakim jest wieku.

Będziemy przyglądać się wszystkim relacjom w kwadracie matka-ojciec-córka-syn.

Zajmiemy się także rozwojem płci - w jaki sposób rozwija się dziecięca świadomość płci, ról społecznych. Kiedy dzieci się ich uczą, a które rzeczy są niezależne od doświadczeń dzieci.

Rozbijemy kilka mitów, które krążą w mediach w tematach związanych z płcią.

Termin: sobota, 10 listopada 2018 r., godz. 9.00-14.00
Miejsce: sala DROPS w klasztorze
Zapisy: [email protected]

Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika, numeru telefonu* oraz nazwy i daty warsztatów. Prosimy o odpowiedzialne zapisy, żeby nie zajmować miejsc innym chętnym osobom.

* Numer telefonu i adres e-mail będą wykorzystane jedynie w celu telefonicznego potwierdzenia zapisu przez organizatora zajęć

Prowadzący: Jarosław Żyliński – psycholog wychowawczy. Przybliża rodzicom i nauczycielom zagadnienia związane z wychowaniem i edukacją. Opowiada o nich za pośrednictwem mediów i książek oraz podczas konsultacji i warsztatów. Na stałe związany z Fundacją "Wolna Szkoła" na warszawskim Ursynowie, Związkiem Dużych Rodzin "Trzy plus" i punktem przedszkolnym "Smyki ze Smyczkowej".

Warsztaty organizowane przez Związek Dużych Rodzin "Trzy plus", współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

pokaż wszystkie aktualności


[Początek strony]