Na bieżąco

Samodzielność dziecka - warsztaty dla rodziców

sobota, 20 października

Samodzielność dziecka

Zapraszamy na warsztaty, podczas których będziemy pracowali nad wspieraniem samodzielności dzieci.

Zajmiemy się wspieraniem cech, które są potrzebne do wzmacniania dziecięcej samodzielności.

Pokażemy różne ćwiczenia i zachowania, które pomagają dzieciom w rozwoju, przyjrzymy się też "hamulcom samodzielności".

W końcu (choć raczej nie na końcu warsztatów) zajmiemy się tym, czym samodzielność jest i jakie ma konsekwencje w życiu dziecka i rodziny.

Termin: sobota, 20 października 2018 r., godz. 9.00-14.00
Miejsce: sala DROPS w klasztorze
Zapisy: [email protected]

Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika, numeru telefonu* oraz nazwy i daty warsztatów. Prosimy o odpowiedzialne zapisy, żeby nie zajmować miejsc innym chętnym osobom.

* Numer telefonu i adres e-mail będą wykorzystane jedynie w celu telefonicznego potwierdzenia zapisu przez organizatora zajęć

Prowadzący: Jarosław Żyliński – psycholog wychowawczy. Przybliża rodzicom i nauczycielom zagadnienia związane z wychowaniem i edukacją. Opowiada o nich za pośrednictwem mediów i książek oraz podczas konsultacji i warsztatów. Na stałe związany z Fundacją "Wolna Szkoła" na warszawskim Ursynowie, Związkiem Dużych Rodzin "Trzy plus" i punktem przedszkolnym "Smyki ze Smyczkowej".

Warsztaty organizowane przez Związek Dużych Rodzin "Trzy plus", współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

pokaż wszystkie aktualności


[Początek strony]