Na bieżąco

Urodziłam życie - warsztaty dla mam małych dzieci

trwają zapisy

Urodziłam życie

Niedawno zostałaś mamą i doświadczasz zmiany w wielu lub w każdym aspekcie codziennego życia? Twój czas został podporządkowany obecności nowego członka rodziny? Czujesz zarówno radość z bycia mamą, jak i frustrację oraz wielkie zmęczenie?

Jeśli chcesz spotkać się z mamami w podobnym momencie życia, czerpać siłę z rozmowy z nimi - zapraszamy. Podczas zajęć będziemy dzielić się tym, co ważne, radosne i trudne, słuchać oraz przyglądać się sobie w sytuacji wielkiej zmiany.

Zapraszamy mamy z dziećmi poniżej 10. miesiąca życia. Dzieci uczestniczą w zajęciach razem z mamami.

Prowadzenie:

Marta Szostak - pedagog specjalny, dotychczas można ją było spotkać w Fundacji Sto Pociech oraz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Obecnie nauczyciel w przedszkolu Montessori oraz prowadząca grupy zabawowe dla rodziców z maluszkami.

Barbara Purgał - psycholog i doula. Z kobietami w okresie poporodowym pracuje też jako doradczyni chustonoszenia i instruktor obserwacji cyklu. Oprócz prowadzenia własnej działalności "Blisko Siebie" związana z Pracownią Rozwoju Dziecka i Rodzica "Kuferek". Wcześniej współpracowała m.in. z Fundacja Rodzić po Ludzku i Centrum Kobiety.

Najbliższa edycja warsztatów rozpocznie się po zebraniu grupy, zajęcia będą odbywać się w piątki w godz. 10.00-12.00 w budynku klasztoru. Przyjmujemy zapisy. Zostało tylko kilka wolnych miejsc.

Grupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte. Cykl obejmuje 10 spotkań po 2 godziny. Cena: 300 zł za cały cykl.

Spotkania odbywają się przy współpracy z Fundacją Sto Pociech.

Zapisy na najbliższą edycję - kliknij tutaj. O zakwalifikowaniu do grupy decyduje potwierdzenie dokonania wpłaty.

pokaż wszystkie aktualności


[Początek strony]